Włoska śmietana Decor UP

Ostatnio polecono mi tą włoską  śmietanę, twierdząc, że jest o niebo lepsza niż typowa kremówka. Powiem szczerze śmietana przewyższyła moje oczekiwania. Nie za bardzo lubię się z kremówką łatwo ja przebić, lubi się zważyć przy dodawaniu do niej czekolady lub mascarpone. Więc z miłą ochotą wypróbowałam i już jej nigdy nie zmienię. Jest lekko słodka, w przeciwności do kremówki więc czasami nawet nie trzeba jej wcale dosładzać. Bardzo szybko się ubija i jest bardzo sztywna. Ja jestem nią zachwycona. Jest niedostępna w sklepach - nie spotkałam jej nigdzie, ale jest dostępna na allegro. Ma bardzo długi termin przydatności więc można zamówić więcej - oszczędzicie na przesyłce. 


Krem roślinny słodzonym,idealny do dekorowania, przekładania ciast i tortów oraz do przygotowania różnego rodzaju kremów, musów, semifreddo, nadzień do pralin i dekoracji deserów.


Cechy produktu:


1.Wysoka wydajność ubity Decor Up powiększa 3,5 krotnie swoją objętość.
2.W przeciwieństwie do śmietany zwierzęcej może być ponownie ubity.
3.Długotrwała stabilność, produkt ubity nie zmienia struktury przez czas, nie opada.
4.Nie podchodzi woda i nie rozwarstwia się - tym samym nie przejmuje barwnika z dekoracji na nim położonych -(szczególnie opłatkowe).
5.Nie zawiera kwasów trans i cholesterolu.
6.Może być dodany do śmietany zwierzęcej w celu nadania jej większej.
stabilności i utrzymania konsystencji.
7. Nie wymaga przechowywania w chłodni wystarczy suche i chłodne miejsce temperatura max 20 st. C.
8.Można go łączyć z kremami budyniowymi, kawą , kakao itp.
9.Okres przydatności 12 mies.od daty produkcji.

Produkt doskonale sprawdza się w syfonach do bitej śmietany.

Korzyści:  Zastosowanie tego produktu znacznie ułatwia pracę w małej gastronomii, w domowej kuchni a także w cukierni i lodziarni, świetnie nadaje się na gofry. Długi okres przydatności do spożycia powoduje iż nie ma obawy o jego przeterminowanie.
Jednym z atutów Decor Up jest wysoka wydajność: produkt, po ubiciu, zwiększa swoją objętość 3,5 -krotnie i w przeciwieństwie do śmietany zwierzęcej, może być powtórnie ubijany. 

Gwarancja:  


Okres przydatności do spożycia 12 miesięcy od daty produkcji. Po otwarciu opakowania można przechowywać w lodówce do 3 dni również w napełnionym syfonie do bitej śmietany.

Producent:


 Master Martini

opis zapożyczony  z strony firmy Kontrans


Podobne Przepisy

0 komentarze

W TEJ WITRYNIE SĄ WYKORZYSTYWANE PLIKI COOKIE, KTÓRYCH GOOGLE UŻYWA DO ŚWIADCZENIA SWOICH USŁUG I ANALIZOWANIA RUCHU. TWÓJ ADRES IP I NAZWA KLIENTA UŻYTKOWNIKA ORAZ DANE DOTYCZĄCE WYDAJNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA SĄ UDOSTĘPNIANE GOOGLE, BY ZAPEWNIĆ ODPOWIEDNIĄ JAKOŚĆ USŁUG, GENEROWAĆ STATYSTYKI UŻYTKOWANIA ORAZ WYKRYWAĆ NADUŻYCIA I NA NIE REAGOWAĆ.
Więcej o Polityce prywatności przeczytasz Tu
http://gotowanieipieczenieiloveit.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html

Instagram