Krem advocatowy do ciast

Moja propozycja  pysznej masy idealna do przełożenia ciemnego biszkoptu, masa jest bardzo advocatowa ;D  i pyszna. Polecam użycie dobrego  jakościowo i nie najtańszego budyniu. Tańsze no cóż ja w masie czuję mąkę.
Składniki:


 • 0,5 l mleka
 • 2 budynie śmietankowe bez cukru
 • 3 łyżki cukru kryształu
 • 1 łyżka cukru pudru
 • 125 g masła
 • 200 ml advocatu

Opis wykonania:Z mleka, budyniu i cukru kryształu gotujemy gęsty budyń, studzimy. Masło ucieramy z cukrem pudrem na puszystą masę, następnie dodajemy stopniowo zimny budyń i ucieramy. Na końcu dodajemy alkohol i wszystko dokładnie ucieramy. Przekładamy ciasto. (Ja do przełożenia ciasta z blaszki 39x 24 cm użyłam podwójnej porcji kremu.)


Podobne Przepisy

7 komentarze

 1. W kuchni używam dobrych produktów. Nie zastępuję czmś...tam. Bo to potem wychodzi. Pysznie wygląda to ciasto. A krem? mniam :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Mmm, uwielbiam wszystko co z adwokatem:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Krem zdecydowanie dla dorosłych - pyszności :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje :), ja niestety Krystyno pokusiłam się pierwszy i ostatni raz bo wszyscy zachwalali budyń z B... i wiem na pewno nigdy więcej ;)

  OdpowiedzUsuń

W TEJ WITRYNIE SĄ WYKORZYSTYWANE PLIKI COOKIE, KTÓRYCH GOOGLE UŻYWA DO ŚWIADCZENIA SWOICH USŁUG I ANALIZOWANIA RUCHU. TWÓJ ADRES IP I NAZWA KLIENTA UŻYTKOWNIKA ORAZ DANE DOTYCZĄCE WYDAJNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA SĄ UDOSTĘPNIANE GOOGLE, BY ZAPEWNIĆ ODPOWIEDNIĄ JAKOŚĆ USŁUG, GENEROWAĆ STATYSTYKI UŻYTKOWANIA ORAZ WYKRYWAĆ NADUŻYCIA I NA NIE REAGOWAĆ.
Więcej o Polityce prywatności przeczytasz Tu
http://gotowanieipieczenieiloveit.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html

Instagram