Suszone cytrusy

Ja już wzięłam się ostro do pracy by zdążyły ładnie i spokojnie się wysuszyć :). Uwielbiam żywą choinkę udekorowaną pierniczkami, malowanymi orzechami, szyszkami, słomkowymi ozdobami i suszonymi cytrusami i ten aromat unoszący się w pokoju nie mówiąc o możliwości schrupania pierniczka przy okazji :D.
Susze pomarańcze, grejpfruty, cytryny nawet limonki, podkładam na kaloryfer  papier do pieczenia i układam pokrojone na ok.5 - 8 mm grubości plastry, gdy podeschną, układam już bezpośrednio na kaloryferze. Na koniec układam w wiklinowym koszyczku i trzymam w pobliżu kaloryfera :). Wieszam na ratanie :D.


Komentarze

Prześlij komentarz

W TEJ WITRYNIE SĄ WYKORZYSTYWANE PLIKI COOKIE, KTÓRYCH GOOGLE UŻYWA DO ŚWIADCZENIA SWOICH USŁUG I ANALIZOWANIA RUCHU. TWÓJ ADRES IP I NAZWA KLIENTA UŻYTKOWNIKA ORAZ DANE DOTYCZĄCE WYDAJNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA SĄ UDOSTĘPNIANE GOOGLE, BY ZAPEWNIĆ ODPOWIEDNIĄ JAKOŚĆ USŁUG, GENEROWAĆ STATYSTYKI UŻYTKOWANIA ORAZ WYKRYWAĆ NADUŻYCIA I NA NIE REAGOWAĆ.
Więcej o Polityce prywatności przeczytasz Tu
http://gotowanieipieczenieiloveit.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html

instagram

Zdjęcia, które prezentuję na blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie w internecie lub innych publikacjach bez mojej zgody. (Ustawa o prawie autorskimi prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r. Dz. U. Nr 24, poz 83)