Błyskawiczne muffiny

Moja córcia uwielbia mi pomagać, najlepiej żeby mogła wszystko robić sama więc potrzebowałam szybkiego i prostego przepisu na muffinki. W ten sposób chciałam małej wynagrodzić brak czasu na zabawę z nią w ostatnim czasie :). Poszukałam i znalazłam na blogu Kobieta gotuje fantastyczny, prosty i szybki przepis, który uda się zrobić każdemu trzylatkowi ;). Do babeczek miały być dodane owoce z ogrodu pozrywałyśmy ostatnie truskawki,pierwsze malinki i poziomki, jednak po skromnym obłożeniu Nuśka  stwierdziła, że dosyć resztę sobie zje :D. No cóż mocny argument nie napierałam, cudem było uzyskanie kilku malin do zdjęć :).


Składniki : 12 sztuk lub 24 małe

 • 2 szklanki mąki
 • 1 łyżka proszku do pieczenia
 • 2/3 szklanki cukru
 • 1 jajko
 • 1 szklanka mleka
 • 1/2 szklanki oleju

Opis wykonania:


Wszystkie suche składniki mieszamy razem w misce, mokre w osobnej. Następnie wlewamy mokre do suchych mieszamy szybko i dokładnie by nie pozostały grudki mąki. Napełniamy papilotki i pieczemy około 25 minut w 180 C. Możemy dodać owoce :)


Komentarze

 1. To tak jak moja córcia, bardzo lubi pomagać :) tylko z tego pomagania robi się duży bałagan, piękne mufinki :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. mmmm.... kiedy widzę takie zdjęcia cierpię na ślinotok.....
  pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

W TEJ WITRYNIE SĄ WYKORZYSTYWANE PLIKI COOKIE, KTÓRYCH GOOGLE UŻYWA DO ŚWIADCZENIA SWOICH USŁUG I ANALIZOWANIA RUCHU. TWÓJ ADRES IP I NAZWA KLIENTA UŻYTKOWNIKA ORAZ DANE DOTYCZĄCE WYDAJNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA SĄ UDOSTĘPNIANE GOOGLE, BY ZAPEWNIĆ ODPOWIEDNIĄ JAKOŚĆ USŁUG, GENEROWAĆ STATYSTYKI UŻYTKOWANIA ORAZ WYKRYWAĆ NADUŻYCIA I NA NIE REAGOWAĆ.
Więcej o Polityce prywatności przeczytasz Tu
http://gotowanieipieczenieiloveit.blogspot.com/p/polityka-prywatnosci.html

instagram

Zdjęcia, które prezentuję na blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie w internecie lub innych publikacjach bez mojej zgody. (Ustawa o prawie autorskimi prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r. Dz. U. Nr 24, poz 83)